Porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa
Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym, 30.01.2024 r. podpisaliśmy nowe porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa.
Z tej okazji Pani Prodziekan mgr Anna Nycz oraz Pan mgr Artur Lechowski spotkali się z Panem Dyrektorem Łukaszem Galdja i omówili szczegóły współpracy oraz zwiedzili placówkę.











